FORGOT YOUR DETAILS?

Wygodne usługi paczki do Anglii

Zapraszamy do skorzystania z wygodnej usługi paczki do Anglii w systemie door to door. Wystarczy skontaktować się z nami w dowolny sposób, by zamówić usługę transportu paczki Polska Anglia bez wychodzenia z domu. Tę usługę stworzyliśmy na życzenie naszych klientów, którzy często wymieniają przesyłkami ze swoimi bliskimi. Z oferty można skorzystać bez wychodzenia z domu, ponieważ przyjeżdżamy po przesyłkę pod wskazany przy rezerwacji adres.

Zadzwoń i zarezerwuj
Przyjazna infolinia

Rezerwuj przez SMS
O treści "Rezerwacja"

Rezerwuj online
Wypełnij formularz

Dni wyjazdów

- Poniedziałek
- Czwartek

Paczki Polska Anglia na miarę potrzeb

Te wygodne usługi zostały stworzone po to, by sprostać potrzebom klientów, którzy wysyłają paczki Polska Anglia swoim bliskim. Jesteśmy obecni w branży transportowej od wielu lat, przez ten czas udało nam się stworzyć usługi, które odpowiadają na potrzeby klientów związane z transportem osobowym, przeprowadzkami, a teraz również paczkami. Nasza oferta skupia się na indywidualnych potrzebach klientów bez względu na to, czy wybiera przewóz osób, przeprowadzki Anglia Polska, czy chce nadać przesyłkę.

paczki polska anglia

Transport do Anglii

Zamów usługę paczki do Anglii i korzystaj z wygodnego systemu door to door, który jest zapewniony w cenie. Taki sposób świadczenia usług zapewnia dużą wygodę zarówno dla nadawcy, jak i odbiorcy przesyłki. Transport do Anglii to gwarancja szybkiej realizacji w zarezerwowanym terminie.

Usługa została stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach. Paczki Polska Anglia to transport, który oprócz małych przesyłek umożliwia transportowanie np. rowerów, mebli, sprzętów RTV i AGD. W celu skorzystania z transportu większych gabarytów wystarczy skontaktować się kilka dni wcześniej i ustalić wszystkie szczegóły.

Nie tylko paczki do Anglii

W naszej ofercie dostępny jest również transport osobowy, który kursuje kilka razy w tygodniu. Busy do Anglii można zarezerwować pod tym samym numerem telefonu co paczki do Anglii. Wystarczy krótka rozmowa telefoniczna, by zapewnić sobie przejazd w wybranym terminie. Podczas rezerwacji należy wskazać takie dane jak: imię i nazwisko, telefon kontaktowy, termin wyjazdu oraz adres, pod który ma przyjechać kierowca, by zabrać pasażera w podróż i adres docelowy.

Busy Polska Anglia to idealna alternatywa dla transportu lotniczego z wielu powodów. Ceny biletów na busy są takie same w obydwu kierunkach, podróż odbywa się zawsze spod adresu pod adres, a dodatkowo można zabrać bez dodatkowych opłat duży bagaż. To wszystko sprawia, że usługa busy do Anglii jest korzystnym rozwiązaniem pod względem finansowym oraz organizacji.

TOP