FORGOT YOUR DETAILS?

Sprawne przeprowadzki Polska Anglia

Stajemy naprzeciw potrzebom naszych klientów. Uruchomiliśmy przeprowadzki Polska Anglia w systemie door to door. Tanio, szybko i bez komplikacji pomagamy zmienić miejsce zamieszkania. Zapraszamy do korzystania z naszych usług wszystkich planujących przeprowadzkę, chętnie pomożemy przewieźć wszystkie potrzebne rzeczy.

Zadzwoń i zarezerwuj
Przyjazna infolinia

Rezerwuj przez SMS
O treści "Rezerwacja"

Rezerwuj online
Wypełnij formularz

Dni wyjazdów

- Środa
- Sobota

Przeprowadzki z Anglii do Polski wywołane Brexitem

W 2020 roku sytuacja w Anglii znacznie się z mieniła, a wszystko za sprawą Brexitu. Wyjście Wielkiej Brytanii z Uni Europejskiej do ostatniej chwili wydawało się nierealne, a jednak stało się. W zaistniałej sytuacji wielu naszych rodaków zaczęło analizować swoją przyszłość w tym miejsce zamieszkania. Niepewna sytuacja spowodowała przeprowadzki z Anglii do Polski. W tej nietypowej sytuacji postanowiliśmy uruchomić nowe usługi, które pozwalają na zmianę miejsca zamieszkania i zabranie rzeczy ze sobą. Przeprowadzki Anglia Polska organizujemy od podstaw. Robimy wszystko, by nasi klienci mogli zabrać swoje meble, sprzęty i rzeczy w nowe miejsce. Od teraz nasze busy z Anglii do Polski to również transport rzeczy. Słuchamy naszych klientów i podążamy za ich potrzebami. Obsługujemy środkową i południową Anglię oraz aż 12 województw na terenie naszego kraju. Organizujemy również przeprowadzki z Polski do Anglii jeśli jest taka potrzeba. Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji usług.

Busy do Anglii

Podstawą naszych usług jest przewóz osób. Nasze busy kursują systematycznie na trasie Polska - Anglia. Zapewniamy komfortowe i bezpieczne podróże już od wielu lat, przez ten czas zdobyliśmy wiedzę, doświadczenie oraz rozwinęliśmy swoją działalność.

Zapraszamy do rezerwacji naszych usług online oraz telefonicznie. Busy do Anglii wyjeżdżają w każdy poniedziałek i czwartek. Swoich pasażerów zawsze przewozimy w systemie Door to Door, zapewniamy również darmowy bagaż. Zapraszamy do bliższego poznania naszego przewozu osób.

Organizacja przeprowadzki

Pierwszym krokiem jest rezerwacja terminu, można jej dokonać telefonicznie. Kolejnym krokiem jest przygotowanie wszystkich rzeczy do transportu. Zalecamy demontaż mebli, zabezpieczenie rogów, uchwytów oraz całych powierzchni przed zniszczeniem. Drobne rzeczy należy spakować w kartony.

Przeprowadzki Anglia Polska organizujemy z wyprzedzeniem. Wszystko odbywa się spod adresu pod adres, pomagamy w załadunku i rozładunku. Podczas transportu dbamy o to, by nic nie uległo zniszczeniu. Przewozimy meble sprzęty RTV i AGD oraz drobne rzeczy spakowane w kartony, walizki lub w inny sposób.

TOP