FORGOT YOUR DETAILS?

Anglia Przewozy

Jesteśmy nową firmą świadczącą przewozy Anglia Polska, ale posiadamy wieloletnie doświadczenie w transporcie międzynarodowym. Dostępne u nas usługi i ich wysoką jakość oparliśmy na potrzebach klientów. Zależy nam na tym, aby każda podróżująca z nami osoba, lub korzystająca z naszych innych usług czuła się w pełni usatysfakcjonowana z naszej działalności. Każdego z klientów traktujemy indywidualnie, dlatego wszystkie usługi odbywają się w systemie Door to Door.

Tani przewóz osób do Anglii

Zadbaliśmy o to, aby ceny naszych usług nie były wygórowane. Obraliśmy system wyceny biletów, który wylicza koszt na podstawie przejechanych kilometrów. Taki rozwiązanie jest uczciwe w stosunku do naszych klientów, ponieważ osoby, które przejeżdżają zdecydowanie krótszą trasę nie przepłacają u nas za bilet. Tanie busy do Anglii zapewniają również limit bagażowy oraz system Door to Door bez dodatkowych opłat. Cena biletu jest niezmienna bez względu na to, ile przed wyjazdem jest rezerwowany. Z naszych usług może skorzystać każdy, ponieważ koszt jest niewygórowanym, w stosunku do wysokiej jakości, którą zapewniamy.

Korzystanie z naszych usług wymaga wcześniejszej rezerwacji, która jest bardzo prosta i nie wymaga dużo czasu. Anglia przewozy można zarezerwować na kilka sposobów, które są bezpośrednio dostępne w zakładce KONTAKT. Najskuteczniejszym rozwiązaniem jest kontakt telefoniczny, podczas którego ustalamy wszystkie szczegóły. Kolejną możliwością jest wiadomość SMS z informacją o rezerwacji, w odpowiedzi na którą oddzwaniamy. Inny sposób to rezerwacja online, która wymaga telefonicznego potwierdzenia od zamawiającego usługę. Decydując się na nasz bus do Anglii i Polski nie musisz martwić się o przedpłaty i drukować bilety, wszystko załatwisz z kierowcą, gdy przyjedzie pod adres wskazany przy rezerwacji.

Anglia przewozy

TOP